Baza wiedzy m3p

Spis podkategorii i wszystkich artykułów na blogu

Strony internetowe - przykłady

Zawodowo zajmuję się tworzeniem stron WWW. Projektuję je razem z klientem, potem tworzę, dobieram grafikę i publikuję. Klient chce aby witryna była nowoczesna, ładna dla oka, z istotnymi informacjami. Czasem spyta mnie, czy będzie mógł zobaczyć stronę na smartfonie, czasem coś zagai o pozycjonowaniu. I tylko jedna rzecz dla niego jest niejasna: jak to jest, że podobna strona Internetowa może kosztować 300 zł, 1000 zł, a nawet 3000 zł.

inspiracja do strony internetowej

Tworząc stronę internetową musimy zadbać o dwie rzeczy. To co oczywiste: o treść i to co baaardzo ważne: o szatę graficzną. Jak zorganizować tę drugą, gdzie znaleźć ciekawe zdjęcia, ikony oraz jak dobrać kolorystykę? Dróg jest wiele – ja sprzedam wam tę moją.

Dwa dni temu – horror. Avast wykrywa mi zagrożenie JS:Injection-A[Trj] na stronie stworzonej w Joomla!. Może Avast się pomylił, może nie jest tak źle? No niestety! To ja mam problem. Dziś – pełne zwycięstwo. Udało mi się. Jeśli masz ten sam problem, zaraz opiszę jak to zrobiłam. Może Ci to też pomoże?

pomysł na stronę internetową

Strona Internetowa to coś więcej niż tylko wizytówka w sieci. Jest Twoim głosem i pomaga w zdobywaniu nowych klientów. Jeśli zostanie dobrze przemyślana, dobrze zaprojektowana i napisana będzie najlepszą Twoją reklamą. Dlatego uważam, że stworzenie strony Internetowej to praca dla dwojga. Nie powinien zajmować się nią tylko informatyk implementujący stronę. Musi on mieć jeszcze Twoje wsparcie. Jak więc przygotować się do stworzenia dobrej witryny?