Baza wiedzy m3p

Spis podkategorii i wszystkich artykułów na blogu

inspiracja do strony internetowej

Tworząc stronę internetową musimy zadbać o dwie rzeczy. To co oczywiste: o treść i to co baaardzo ważne: o szatę graficzną. Jak zorganizować tę drugą, gdzie znaleźć ciekawe zdjęcia, ikony oraz jak dobrać kolorystykę? Dróg jest wiele – ja sprzedam wam tę moją.

Strony internetowe - przykłady

Zawodowo zajmuję się tworzeniem stron WWW. Projektuję je razem z klientem, potem tworzę, dobieram grafikę i publikuję. Klient chce aby witryna była nowoczesna, ładna dla oka, z istotnymi informacjami. Czasem spyta mnie, czy będzie mógł zobaczyć stronę na smartfonie, czasem coś zagai o pozycjonowaniu. I tylko jedna rzecz dla niego jest niejasna: jak to jest, że podobna strona Internetowa może kosztować 300 zł, 1000 zł, a nawet 3000 zł.

Joomla i WordPress, z racji swojej popularności są narażone na ataki hakerów. Autorzy odpowiednio zabezpieczonych stron mogą spać spokojnie. Co jednak uczynić, gdy taki atak się przydarzy? Jak naprawić stronę zainfekowaną wirusem? Przeczytaj artykuł, nie jest to trudne. Jeśli Twoja strona nie jest zainfekowana i chcesz się zabezpieczyć przed hakerami, zapraszam do przeczytania artykułu zapobieganie atakomna witryny Joomla

Dwa dni temu – horror. Avast wykrywa mi zagrożenie JS:Injection-A[Trj] na stronie stworzonej w Joomla!. Może Avast się pomylił, może nie jest tak źle? No niestety! To ja mam problem. Dziś – pełne zwycięstwo. Udało mi się. Jeśli masz ten sam problem, zaraz opiszę jak to zrobiłam. Może Ci to też pomoże?