O firmie m3p

Obszary działań m3p...

Strony internetowe

Tworzymy strony internetowe oparte o CMS Joomla! oraz szablony RocketTheme. Nasze strony są nowoczesne, responsywne, z ciekawą grafiką i dobrze opracowanymi tekstami. Strony możesz sam rozwijać.

Zobacz portfolio

Sklepy internetowe

Do tworzenia sklepów internetowych wykorzystujemy silnik Magento oraz szablony firmy RocketTheme. Magento to uznany sklep internetowy, doceniony między innymi przez takie marki jak CocaCola, BurgerKing, Nestle

Przeczytaj więcej

Administrowanie web

Opiekuję się stworzonymi przez siebie stronami www. Nie jest to bardzo kosztowne, a daje moim klientom pewność, że strona www jest zaktualizowana, a przez to bezpieczna i odporna na ataki hakerskie.

Przeczytaj więcej

Kilka słów o mnie i o firmie m3p

Miło mi, że oglądacie Państwo stronę mojej firmy. Pragnę abyście upewnili się, że firma m3p jest rzetelna i sprosta Państwa oczekiwaniom

Moja firma - m3p - działa od początku 2014 roku. Naprawia komputery oraz wykonuje strony internetowe. Jako właściciel, zależy mi na jak najlepszym jej przyjęciu, dlatego dokładam wszelkich starań, aby moje projekty były wykonane profesjonalnie i terminowo. Uwielbiam tę pracę i chcę, aby moi klienci byli w pełni zadowoleni z jej rezultatów. Jestem magistrem inżynierem informatyki. Mam 19-to letnie doświadczenie w branży informatycznej. Pracowałam jako inżynier projektów, ale też swoją wiedzę przekazywałam młodemu pokoleniu w szkole i na uczelni. Ukończyłam też kilka ważnych kursów z branży IT.

Zapraszam do korzystania z usług
Monika Puczyńska

Misja

Pomagam małym przedsiębiorcom w stworzeniu i administrowaniu profesjonalną stroną internetową w rozsądnej cenie.

Wartości

Najważniejsze jest zadowolenie moich klientów. Uwielbiam pracować z komputerami, kocham tworzenie stron. Cały czas rozwijam się - nigdy nie stoję w miejscu.

Rozwiązania

Wybrałam Joomlę i RocketTheme. Joomlę bo jest najlepszym CMS'em na rynku, a RocketTheme, bo ich szablony są profesjonalne i zawsze na czasie.