Baza wiedzy m3p

Spis podkategorii i wszystkich artykułów na blogu

Magento - najlepszy sklep

Sklepy internetowe w obecnych czasach zazwyczaj bazują na systemie CMS. Tworzenie sklepu od zera jest bardzo kosztowne w porównaniu z gotowymi i darmowymi rozwiązaniami. Mamy do wyboru kilka silników sklepu, być może obiły Ci się o uszy takie nazwy jak Magento czy PrestaShop. Który z nich wybrać aby sklep spełniał Twoje wymagania i była możliwość jego rozwoju?

Planowanie sklepu internetowego

Gratuluję podjęcia decyzji! Wreszcie zaistniejesz w e-handlu. Pewnie wiesz już jaki sklep wybrać, może nawet znalazłeś wykonawcę witryny sklepu. STOP! Zatrzymaj się i porządnie przemyśl projekt swojego e-sklepu. Planowanie to najważniejszy moment powstawania sklepu Internetowego.

Strona głowna sklepu internetowego

Co umieścić na stronie głównej sklepu internetowego? Co jest niezbędne, co wzmocni Twoją pozycję w e-handlu, a co zupełnie zbyteczne? Takie pytania warto sobie zadać podczas projektowania sklepu internetowego. Wszak strona główna stanie się wizytówką Twojego e-sklepu!

Niedawno moja klientka za namową sprzedawcy firmy INSert kupiła Vendero. Mnie przyszło to cudo konfigurować. Nie było to proste bo Vendero, przynajmniej na dzień dzisiejszy nie ma helpa. Część zrobiłam intuicyjnie, część podzwoniłam do Inserta i oto jest – wdrożony sklep Vendero na LEDolandia.pl. Vendero nie jest platformą dla wszystkich, ale pewnie niektórzy są z niej zadowoleni. W tym artykule napiszę co to Vendero, dla kogo i jakie są jego zalety i wady.